Wczytuję dane...
Autor: Jennifer Berne, Vladimir Radunsky
EAN: 9788365650252
Wydawnictwo: muchomor

Książka opisująca życie Alberta Einsteina. Chłopca, który nigdy nie przestał zadawać pytań i całe życie zastanawiał się nad tajemnicami wszechświata, rozwiązując je jedna po drugiej. Dla wszystkich ciekawych świata dzieci i dorosłych.

Chłopiec jedzie rowerem po zakurzonej drodze. Ale w wyobraźni pędzi z prędkością światła po promieniu słońca.
W tym genialnym umyśle pojawi się jeden z najbardziej rewolucyjnych pomysłów, jakie kiedykolwiek wymyślono. Od chłopca nieskończenie zadziwionego cudem świata, Albert Einstein wyrósł na geniusza, który rzucił głębokie światło na nasze zrozumienie wszechświata.

Jennifer Berne i Vladimir Radunsky zapraszają czytelnika, do podróży z Einsteinem, podróży pełnej ciekawości, śmiechu i nauki, która pokazuje potężny wpływ wyobraźni na życie człowieka.

Jennifer Berne jest wielokrotnie nagradzaną autorką biografii Jacques‘a Cousteau. Po udanej karierze w reklamie, Jennifer zaczęła pisać dla Nick Jr Magazine. Pisze książki na temat, który kocha najbardziej - naszym niesamowitym wszechświecie i ludziach, którzy odkrywają jego sekrety. Mieszka na pięknym wzgórzu w Columbia Country w stanie Nowy Jork w zaprojektowanym przez siebie domu.

Vladimir Radunsky opublikował ponad trzydzieści książek dla dzieci. Zostały przetłumaczone na wiele języków, otrzymały wiele nagród i były prezentowane na wystawach we Francji, Rosji, Włoszech, Japonii i Stanach Zjednoczonych. Vladimir Radunsky jest naturalizowanym obywatelem Stanów Zjednoczonych, podobnie jak Einstein. Dzielił swój czas między Nowy Jork i Rzym.

Autor: Jennifer Berne, Vladimir Radunsky
Data premiery: 2019-04-18
Strony: 52
Rodzaj: Książki
Okładka: Twarda
Format: 270x260x10
Polecamy