Wczytuję dane...
Autor: Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
Wydawnictwo: Dwie Siostry

"Nowy wielkoformatowy album Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Po bestsellerowych „Mapach” – obrazkowej podróży po lądach, morzach i kulturach świata – nadszedł czas na niezwykłą książkową podróż do wnętrza ziemi.

Ogromne, efektowne ilustracje pełne szczegółów, informacji, przekrojów i przystępnych schematów prowadzą czytelnika w głąb naszej planety, pokazując mu niemal wszystko, co kryje się pod powierzchnią lądów i wód.
Znajdziecie tu zwierzęta żyjące pod ziemią i dziwne głębinowe stworzenia, najgłębiej sięgające korzenie, podziemne kable, rury i instalacje, kopalnie i platformy wiertnicze, wykopaliska i szczątki dinozaurów, jaskinie i rowy oceaniczne, wraki i okręty podwodne. Poznacie rekordowe wyczyny grotołazów i nurków, dowiecie się, jak zbudowane jest wnętrze Ziemi i przekonacie się, skąd w naszych domach biorą się woda, prąd i gaz.

Bogactwo zawartych w książce zagadnień i informacji podanych w atrakcyjnej, graficznej formie sprawia, że jej lektura jest przygodą, która nigdy się nie kończy.

Książka dwustronna – części poświęcone podziemnym i podwodnym światom spotykają się w jej środku, na stronach poświęconych jądru Ziemi. "
Autor: Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
Data premiery: 2016-01-21
Strony: 110
Rodzaj: Książki
Okładka: Twarda
Format: 375x280x19
Polecamy