Wczytuję dane...
Autor: Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
Wydawnictwo: Dwie Siostry
Zupełnie nowa odsłona cyklu „Mamoko”: pomysłowa książka obrazkowa do zabawy w liczenie.
Ale tu tłoczno! Gdzie nie spojrzeć, aż roi się od postaci, przedmiotów i zwierząt. Czy zdołasz je policzyć? Zobacz, ile głów ma smok mieszkający w podziemiach, ile samolotów stoi na lotnisku i ile skarpetek fruwa w przestrzeni kosmicznej! Sprawdź, których postaci, zwierząt lub rzeczy jest tyle, ile wskazuje cyfra w lewym górnym rogu ilustracji. Czy uda Ci się odnaleźć wszystkie? Szukaj uważnie – na każdej ilustracji ukrytych jest aż 10 takich zestawów. Do dzieła!
Polecamy również książkę do zabawy w wyszukiwanie słów – „Mam oko na litery” – oraz serię wyszukiwanek: „Miasteczko Mamoko”, „Dawno temu w Mamoko” i „Mamoko 3000”.
Aleksandra i Daniel Mizielińscy – graficy, twórcy książek i stron internetowych. Art dyrektorzy studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl. Autorzy wielu książek, m.in. „Miasteczko Mamoko”, „D.O.M.E.K.”, „Co z Ciebie wyrośnie?”, „Mapy”, ilustratorzy książek „D.E.S.I.G.N.” i „S.Z.T.U.K.A.”. Laureaci wielu nagród i wyróżnień przyznawanych za projekty książkowe i internetowe, w tym prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia BolognaRagazzi Award 2010 za książkę „Co z Ciebie wyrośnie?”.
Autor: Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
Data premiery: 2016-02-22
Strony: 20
Rodzaj: Książki
Okładka: Twarda
Format: 150x226x15
Polecamy