Wczytuję dane...
Autor: Claudia Grey
EAN: 9788376865546
Wydawnictwo: jaguar

Tysiąc żyć. Tysiąc możliwości. Jedno przeznaczenie.

Marguerite Caine dzięki swoim rodzicom – wybitnym fizykom – od dziecka poznaje najśmielsze teorie naukowe. Najbardziej zdumiewający wśród nich jest najnowszy wynalazek jej matki, urządzenie nazwane Firebirdem, pozwalające na podróż do równoległych wymiarów.

Gdy ojciec Marguerite zostaje zamordowany, wszystkie poszlaki wskazują na jedną osobę – Paula Markova, błyskotliwego, ale enigmatycznego asystenta jej rodziców. Zanim dosięgnie go ramię sprawiedliwości, Paul ucieka do innego świata. Nie bierze jednak pod uwagę determinacji Marguerite.

Z pomocą Theo, drugiego asystenta rodziców, Marguerite ściga Paula poprzez różne wymiary. W każdym świecie, do którego przeskakuje, spotyka inną wersję Paula, co sprawia, że zaczyna wątpić w jego winę i przestaje dowierzać własnemu sercu. Już niebawem wplątuje się w romans równie niebezpieczny, jak i kuszący.Rekomendacje

Początek wrzuca nas w środek akcji… Gray w swojej powieści bez wysiłku porusza się pomiędzy wątkami science-fiction, historycznymi i współczesnymi.
(„Publishers Weekly”)

Ta niezwykła przygoda science-fiction jest pełna zwrotów akcji i niespodzianek
(Booklist)

Doskonale wyważona mieszanka przygody, science-fiction i romansu spodoba się szerokiemu gronu czytelników
(„School Library Journal”)

Ta wciągająca powieść fantastyczna sprawi, że będziecie siedzieć jak na szpilkach i do samego końca gubić się w domysłach
(autorka bestsellerów, Jennifer L. Armentrout)
Autor: Claudia Grey
Data premiery: 2017-05-19
Strony: 352
Rodzaj: Książki
Okładka: Miękka
Format: 215x145x27
Polecamy