Wczytuję dane...
Autor: Stephenie Meyer
Wydawnictwo: dolnośląskie
Trzecia część cyklu (poprzednie "Zmierzch" i "Księżyc w nowiu") będącego połączeniem romansu z trzymającym w napięciu horrorem, w którym rozterki zakochanej dziewczyny przeplatają się z opisami mrożących krew w żyłach niesamowitych wydarzeń.
Od wielu miesięcy powieści Stephenie Meyer znajdują się w czołówce listy bestsellerów "New York Timesa". Nakład "Zaćmienia" osiągnął w USA milion egzemplarzy! To jedyna książka, która zdystansowała Harry'ego Pottera. Prawa do przekładu sprzedano do 32 krajów na całym świecie. W lutym 2008 rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Zmierzch". Główne role zagrają Kristen Stewart i Robert Pattison. Premiera w grudniu 2008.
Kiedy media zaczynają donosić o serii tajemniczych morderstw w Seattle, a do lasów wokół Forks powraca żądna zemsty wampirzyca, Bella uświadamia sobie, że znowu grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. W dodatku, wiedząc, że jej decyzja może doprowadzić do odnowienia odwiecznego konfliktu pomiędzy wampirami a wilkołakami, zmuszona jest wybierać pomiędzy miłością Edwarda a przyjaźnią Jacoba. Zbliża się też zakończenie roku szkolnego, a więc termin przemiany - co Bella ma wybrać: życie czy śmierć?
Autor: Stephenie Meyer
Data premiery: 2019-01-18
Strony: 600
Rodzaj: Książki
Okładka: Miękka
Format: 205x130x40
Polecamy