Wczytuję dane...
Autor: Sarah Lark
EAN: 9788379997541
Wydawnictwo: sonia draga

Niezwykle barwna saga osadzona pośród urzekających nowozelandzkich wzgórz!

Kolejna porywająca powieść autorki W krainie białych obłoków, najlepszej historycznej powieści kobiecej 2007 roku niemieckiego plebiscytu internetowego!

Nowa Zelandia, rok 1893. William Martyn, mężczyzna o irlandzkich korzeniach, przybywa do Queenstown w poszukiwaniu złota. Szlacheckiemu urodzeniu zawdzięcza wykształcenie, elokwencję i obycie, a co za tym idzie - także powodzenie wśród kobiet, okoliczni poszukiwacze cennego kruszcu są bowiem pozbawieni ogłady i nieokrzesani.

Jedną z wielbicielek Williama szybko zostaje pełna temperamentu Elaine, która, jak się zdaje, zakochuje się w nim z wzajemnością. Ale kiedy w odwiedziny przyjeżdża Kura-maro-tini, półkrwi Maoryska i kuzynka Elaine, mężczyzna, zafascynowany jej swobodnym zachowaniem, bez namysłu ulega egzotycznej urodzie kobiety. Tylko czy odmienne poglądy, kultura i sposób życia nie okażą się zbyt dużą przeszkodą dla tego uczucia?

Niezwykła historia miłości, trudnych wyborów, namiętności i zdrady. A wszystko to okraszone interesującymi szczegółami życia codziennego nowozelandzkiej osady górniczej końca XIX wieku z barwną maoryską kulturą w tle. 


Autor: Sarah Lark
Data premiery: 2016-05-11
Strony: 648
Rodzaj: Książki
Okładka: Miękka
Format: 143x205x41
Polecamy